Doga - Best of Rock Ride Tour

Akce Ostrava

Doga - Best of Rock Ride Tour
Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

Doga - Best of Rock Ride Tour

Karvinská metalová parta Doga vyráží na turné plné velkých hitů

Hard rockoví harcovníci DOGA zahájí svou dvaatřicátou koncertní sezónu našlapaným Best of Rock ride tour 2020. Kapela vedená ikonickým frontmanem Izzim doveze svou show plnou největších hitů historie do devíti českých měst a obcí. Fanoušky čeká vylepšená velká scéna, efekty, sníh, lasery a aktuální singlový hit "Zas ty a já".

Kapela se v loňském roce těšila neutuchajícímu zájmu fanoušků napříč celou republikou a odehrála celkem 72 koncertů. V listopadu si DOGA "nadělila" zbrusu nový výběr největších pecek včetně jedné novinky. Album pokřtila čtveřice rockerů společně se zpěvačkou Tanjou během vánočních svátků, a to v rámci speciálních koncertů v Karviné a Jablunkově. V březnu pak vyrazí DOGA s náloží největší hitů na turné. "Chceme si to s fanoušky hlavně co nejvíc užít. Každý z koncertů bude jedna velká smršť našich největších pecek, které doplníme o řadu světelných, kouřových a jiných efektů. Na pódium vrátíme i motorku, kterou jsme už kdysi na koncertech měli. Protože se ale naše nové best of jmenuje "Rock ride" a vyjadřuje i jakousi symbiózu hudby a motorek, tak se zařazení "mašiny" do scény nabízelo. A konečně máme i novou motorkářskou hymnu, takže se to teď všechno dokonale sešlo," doplňuje kapelník Izzi.

Turné doprovodí podtext "100% live". DOGA tím fanouškům vzkazuje, že vše, co na koncertech uslyší, je zahrané skutečně naživo. Kapela je zastáncem poctivého tradičního Rock'n'Rollu a upřednostňuje energii a autenticitu před playbacky a počítači. Turné startuje 27. 3. v Teplicích a poslední zastávkou budou 16. 5. Svéradice. Na koncertech nebude chybět ani originální dvaatřicetiprocentní DOGA Zelená, kterou rockeři představili fanouškům na konci minulého roku.
DOGA patří mezi největší stálice domácí rockové scény. Kapela aktivně hraje od roku 1988, dosud vydala 10 řadových alb, jeden živák, dva výběry největších hitů a 4 DVD. Na svém kontě má DOGA desítky hitů, na kterých spolupracovala např. také s Jarkem Nohavicou, Fanánkem, Petrem Jandou nebo Alešem Brichtou.

Host: De Bill Heads

20:00

350,- stání (v prodeji v Ostravainfo)
480,- sezení VIP balkon (v prodeji v Garage)

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
M1 Vánoční koncert
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
R1 Paul Lewis
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
Štefan Margita INTIMITY
Divadelní sál DKMO, Ostrava