domací@štěstí.hned

Akce Proseč pod Ještědem

domací@štěstí.hned
Divadlo, Festivaly, Kultura
Další akce ve městě Proseč pod Ještědem
Podrobnější informace: http://www.divadelnislavnosti.cz/kontakt/
V čistém obydlí radost se usídlí! čistém obydlí radost se usídlí! Dá-li Pánbůh zdraví – i hříchy budou. Milovat a milován býti – jest největším štěstím v bytí.

Tak takových rčení a rad má paní Vilemína Gruntorádová v zásobě mnoho. Vtrhne do současné domácnosti moderního páru, coby hospodyně z agentury Domácí štěstí, aby jim udělala vítr v kuchyni i ve vztahu. Záměrně se vrací do dob 1.republiky, kdy se rodině a vztahům připisovala důležitost mnohem větší. Kdy slovo „out“ ještě znamenalo,že je míček mimo kurt. Poradí, jak se zbavit zlozvyků a nespavosti. Jak  docílit rozkošného poprsí a vyřešit vrásky. Žena je tak stará jako její pleť. Pánům vyzradí jak docíliti štěstí v loži manželském a slečnám, jak se vyhnout pokušení. Na to je 10 rad nevěstě pro manželství. Je odhodlaná pro blaho tohoto páru i zpívat. I po 100 letech zjistíme, že se lidé nemění. Že ženy chtějí stále pozornost a muži rozlet. Přesto nad vším vítězí láska a dobré vztahy. To si  uvědomí i marketingová ředitelka Diana a její bohémský manžel Hugo. Mají ještě šanci svého  „štěstí“ dosáhnout? 

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: Divadelní společnost Vojan z. s. Český Dub
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Brouk Pytlík
Sokolovna, Proseč pod Ještědem
Vladimír Hron: Abeceda hvězd
Česká beseda - kulturní a spolkové centrum Český Dub, Český Dub
Brouk Pytlík
Sokolovna, Proseč pod Ještědem