Dymytry & Traktor

Akce Loket

Dymytry & Traktor
Koncerty
Další akce ve městě Loket

Dymytry & Traktor

Monster Meeting 2020
Headlineři: Dymytry & Traktor Speciální host: RCZ - Rammstein Tribute Show Hosté: Černá, Firkin (HUN) Exkluzivní společná show dvou českých rockových a metalových kapel, výpravná scéna, speciální hosté, špičková technika, netradiční koncertní zážitek a především setkání fanoušků s interprety, které v roce 2020 nikde jinde neuvidí... To je celorepublikové turné Monster Meeting, kde nemůžete chybět!!!

Nový putovní festival Monster Meeting, který od března do září 2020 obrazí v ČR sportovní haly i venkovní amfiteátry, slibuje netradiční hudební zážitky. Fanoušci rockové muziky si rozhodně přijdou na své, protože headlinery jsou kapely Dymytry a Traktor! Ty se těší stále rostoucí popularitě a doslova bourají sály po celé ČR. Navíc festival Monster Meeting není jen o klasickém koncertu. Jde především o exkluzivní setkání fanoušků a interpretů, unikátní zážitky, netradiční aktivity, speciální show se špičkovou technikou a efekty, vzájemná hostování a společná vystoupení. Monster Meeting aspiruje na to stát se největším putovním svátkem rockerů v ČR. Bude to velké, bude to unikátní, bude to monstrózní!

16:00 hodin

VSTUPNÉ: 590 Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce