Ék (Maďarsko) a Beat Sisters (ČR)

Akce Černošice

Ék (Maďarsko) a Beat Sisters (ČR)
Koncerty
Další akce ve městě Černošice

Ék (Maďarsko) a Beat Sisters (ČR)

Osobitá čtyřčlenná rocková skupina z Budapešti a jako předkapela nadějná čtyřčlenná rocková formace Beat Sisters z Berouna.

Za dobu existence se kapela Ék zviditelnila na nejvýznamnějších maďarských pódiích. Krátce po vzniku si skupiny všimnul Cseh Tomás a natočil s ní v roce 2015 její první album February. V následujících třech letech odehráli Ék množství koncertů po celém Maďarsku a v cizině. Rok 2018 byl pro kapelu dalším milníkem: vydali druhé album Whatever it takes a k titulní skladbě natočili videoklip. Ve stejném roce zvítězili v místní talentové soutěži. Jako cenu získali možnost natočení EP Orchard. V roce 2019 oslavili speciální show páté narozeniny v budapešťském klubu Akvarium. V těchto dnech pracují na třetím albu a připravují velké evropské turné, v jehož rámci zavítají na několik koncertů i do ČR. Ék hraje ve složení Oliver Lee – kytara, zpěv, Ádám Balasi – bicí, zpěv, Bence Attila Oláh – klávesy, zpěv a Csaba Kecskeméti – basová kytara. Zde si můžete pustit oficiální video.
Jako předkapela vystoupí nadějná čtyřčlenná rocková formace Beat Sisters, která měla tu čest si již v Club Kině jednou zahrát a posluchačům se jejich hudba líbila.

Plné vstupné: 200 Kč
V předprodeji 180 Kč

20:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Koncert Black City
Club Kino, Černošice
Koncert MadRide
Club Kino, Černošice
Ikem Band
Club Kino, Černošice
Koncert Czech Floyd
Club Kino, Černošice
Vosí hnízdo
Club Kino, Černošice