Eluveitie

Akce Zlín

Eluveitie
Koncerty
Další akce ve městě Zlín

Eluveitie

Švýcarští mistři ELUVEITIE naplánovali k novému albu velkolepé turné po Evropě.
Na konci letošního roku se zastaví také ve Zlíně a doprovázet je budou Lacuna Coil a Infected Rain! Folkmetalová družina ELUVEITIE vydala v dubnu své prozatím nejsilnější album. Nová deska s názvem »Ategnatos« má skutečné kouzlo. Oslavuje lidskou jedinečnost, objasňuje škálu archetypů, jak je přijmout jako součást života a dosáhnout tak vnitřního klidu a osvícení mysli. Keltský kmen ELUVEITIE proto na podporu tohoto výjimečného díla naplánoval na závěr tohoto roku turné napříč Evropou. Jak dodává kapela: „Už se nemůžeme dočkat, až naše nové písně přivezeme k vám a podělíme se o naše nadšení s vámi“ 

Na ATEGNATOS EUROPEAN TOUR 2019 bude Eluveitie doprovázet italská parta potemníků LACUNA COIL a moldavská živelná formace INFECTED RAIN. Tak si nenechte tento večer zahalený do tajemných odstínů a plný emocí, melancholie i agrese ujít a dorazte 7. prosince do zlínské sportovní haly Euronics.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Javory Beat & Hradišťan
Kongresové centrum Zlín, Zlín
PINK FLOYD HISTORY TOUR 2020
Kongresové centrum Zlín, Zlín
THE BACKWARDS
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Masters of Rock 2020
Masters of Rock Cafe, Zlín
RAMISSIO Rise and Shine 2020
Kongresové centrum Zlín, Zlín
C6 Operní gala
Kongresové centrum Zlín, Zlín