EXOTIKA 2020

Akce Lysá nad Labem

Výstavy
Další akce ve městě Lysá nad Labem

EXOTIKA

celostátní výstava exotického ptactva, akvarijních rybek, terarijních zvířat a exotických rostlin. Národní výstava exotického ptactva s pověřením udílet tituly Mistrů České republiky.

Na konci října přijeďte určitě do Lysé nad Labem. EXOTIKA - největší evropská výstava papoušků, bažantů, kachniček, plazů, akvarijních ryb, opic a šelem s úžasným aranžmá exotických rostlin a stromů. 13. ročník výstavy Exotika proběhne od 28. října do 1. listopadu 2020.

Přijďte zkonzultovat své chovatelské úspěchy i problémy do poradenských center, která budou fungovat po celou dobu výstavy Exotika.
Jednotlivá poradní centra jsou zaštítěna odbornými garanty jednotlivých sekcí: Exotické ptactvo — KPEP, Papouščí zoo, Společnost LAGUNA hala C Vodní ptactvo, bažanti a holoubci — Klub chovatelů bažantů, okrasného vodního ptactva a holoubků, hala B Akvaristika — Peuker Akvaristik, hala B Teraristika — BIOPARK Štít - hala C Dravci — Ptačí dům Dubá, venkovní prostor Entomologie — stánek Smrčka Zdeněk, hala B Kaktusy a sukulenty — stánek Kakteen PH Flora, hala C a stánek Svoboda Michal, hala C Masožravky a orchideje — stánek Aubrechtová Markéta, hala C a stánek Lukscheiter, hala C Savci — BIOPARK Štít, Zoo Dvorec - hala C Krmiva — stánek Farma AVES a Trhoň s.r.o., hala C Chovatelské potřeby — stánek Blažejová - hala C Prodej a nákup zvířat — stánek Klub přátel exotického ptactva, hala A2 a trh zvířat a rostlin, hala A1

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
VETERÁN SHOW
Výstaviště, Lysá nad Labem
TUNING SHOW 2020
Výstaviště, Lysá nad Labem
PODZIMNÍ RETRO GARÁŽ
Výstaviště, Lysá nad Labem
PODZIMNÍ RETRO GARÁŽ
Výstaviště, Lysá nad Labem