Ferda Mravenec

Akce Litvínov

Ferda Mravenec
Akce pro děti, Divadlo
Další akce ve městě Litvínov

Ferda Mravenec

Veselá pohádka plná dobrodružství slavného malého hrdiny s puntíkovaným šátkem a jeho přátel z knížek Ondřeje Sekory. Kamarádství s Cvrčkem, Plošticí Ruměnicí a Broukem Pytlíkem, spory s panem Hlemýžděm a Škvory policajty, stavba vozíku a hon na Koníka, tanec s Housenkou a boj s Mravkolvem a jeho synem Ťutínkem nenechá klidným žádného z malých ani velkých diváků. A některé písničky si zpívají děti už při odchodu z divadla.
Na námět Ondřeje SEKORY napsala a zdramatizovala Jana GALINOVÁ, hudba a texty písní Jan TUREK, choreografie Lenka LAVIČKOVÁ, scéna Hynek DŘÍZHAL, kostýmy Tomáš KYPTA a Roman DOBEŠ, režie Jurij GALIN. Hrají, zpívají a tančí Robert STODŮLKA, Petr KOZÁK, Lenka LAVIČKOVÁ, Markéta VELÁNOVÁ, Lukáš MASÁR, Michal ŽIŽKA, Petr ERLITZ
a ze zvukového záznamu Jana GALINOVÁ a Jindřich LENC.

Vstupné - 80 Kč
Rezervace na tel. 476 752 487 nebo na e-mailu: propagace@docelavelkedivadlo.cz

Rezervační systém najdete na našich webových stránkách docelavelkedivadlo.cz v záložce kontakty odkaz online rezervační systém a platební brána.

http://prodej2.disdata.cz/akce3.aspx?id=HJ4OEs0ng0TgOod2KbqMxg

Sobota 14. září 2019 v 16:00 až 17:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
O Budulínkovi
Zámek, Roudnice nad Labem
OLDstars on the ROUD 2020
Klášter Roudnice, Roudnice nad Labem