Festival Animánie 2019

Akce Plzeň

Festival Animánie 2019
Festivaly
Další akce ve městě Plzeň

Festival Animánie 2019

Jako každý rok, i letos se v Plzni na Moving Station uskuteční mezinárodní Festival animovaného filmu Animánie. Čtrnáctý ročník proběhne ve dnech 14. – 17. 11. 2019 a přinese, jako již tradičně, velkou porci té nejlepší animace. V soutěžní sekci, která je věnována tvůrcům do 26 let uvidíte více jak 150 snímků z mnoha zemí. Festivalový program oživí řada dílen, kde si můžete vyzkoušet, jak se animovaný film tvoří.
Pro diváky, festival připravuje jak zajímavé archivní snímky, které je již velmi obtížné běžně navštívit, tak i horké novinky. K největším lákadlům letos bude bezpochyby patřit nejnovější snímek Tima Burtona Dumbo. Velké dobrodružství Čtyřlístku přijedou představit plzeňskému publiku sami tvůrci filmu a autoři kultovního komiksu. Většinu programu můžete navštívit zdarma a máte tak možnost strávit se svými dětmi nezapomenutelné čtyři dny plné animáků a lákavého světa filmu. Větší diváci si jistě přijdou na své na večerních projekcích, kde mohou shlédnout to, co se obvykle v kinech neobjeví. Animánie je především vzdělávacím projektem, připravuje tedy bohatou a inspirativní nabídku i pro učitele. Kompletní program bude v nejbližší době zveřejněn na www.animanie.cz, vstupenky si můžete zajistit na místě, nebo v síti GoOut.

14. 11. v 9:00 až 17. 11. v 22:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Komedy fest 2020
Amfiteátr Plzeň Plaza, Plzeň
Metalfest OPEN AIR 2020
Lochotínský Amfiteatr, Plzeň
Fresh festival Plzeň 2020
OC Plzeň Plaza – park za OC, Plzeň
Komedy fest 2020
Amfiteátr Plzeň Plaza, Plzeň