Festival IQ Play 2019

Akce Ostrava

Festivaly
Další akce ve městě Ostrava

Festival IQ Play

Putovní festival plný zajímavých her a hraček

Na festivalu budou k vidění a vyzkoušení hry a hračky edukativního charakteru, smyslové hračky a logické hry, stavebnice a Montessori pomůcky. Nebude chybět koutek pro nejmenší děti. Festival IQ Play se bude konat ve Středisku volného času , od 24. do 26. května 2019. V pátek bude otevřeno od 8 do 17 hodin, o víkendu od 9 do 17 hodin.

Prostory Střediska volného času se promění v jednu velkou hernu a bude rozdělená do několika zón podle druhu her. Zóna logických her bude plná logických her a společenských deskových her a jejich zvětšenin, ale také smart her pro jednoho hráče. Stavebnicová zóna bude plná stavebnic z nejrůznějších materiálů a i méně známých stavebnic. Baby zónu pak budou tvořit smyslové hračky, obří stavebnice, logické skládačky a Montessori pomůcky.

Formát Festivalu IQ Play se v Ostravě bude konat poprvé. Po celé republice se Festival IQ Play těší velkému zájmu. Se vzdělávacími hračkami se tak rodiče s dětmi mohou setkat na různých místech v průběhu celého roku.

50,-
150,- rodinné

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Ostrava ČokoFest 2020
Výstaviště Černá louka, Ostrava
Cirkulum 2020
Hlavní Třída Poruba, Ostrava
Sorfest 2020
Slezskoostravský hrad, Ostrava