Festival IQ Play 2019

Akce Uherské Hradiště

Festivaly
Další akce ve městě Uherské Hradiště

Festival IQ Play

V Uherském Hradišti se chystá Festival IQ Play, herna plná zajímavých her a hraček. Na festivalu budou k vidění a vyzkoušení hry a hračky edukativního charakteru, smyslové hračky a logické hry, stavebnice a Montessori pomůcky. Nebude chybět koutek pro nejmenší děti. Festival IQ Play se bude konat v sále Klubu kultury v Uherském Hradišti, o víkendu od 23. do 24. března 2019. Otevřeno bude od 9 do 18 hodin.
Sál Klubu kultury se promění v jednu velkou hernu a bude rozdělená do několika zón podle druhu her. Zóna logických her bude plná logických her a společenských deskových her a jejich zvětšenin, ale také smart her pro jednoho hráče. Stavebnicová zóna bude plná stavebnic z nejrůznějších materiálů a i méně známých stavebnic. Baby zónu pak budou tvořit smyslové hračky, obří stavebnice, logické skládačky a Montessori pomůcky.

„Těší nás vzrůstající zájem o tento festival, na dětech je vidět radost z nových zážitků a v zápalu hry dokážou zapomenout i na své tablety a mobilní telefony. Edukativní hračky podporují u dětí kreativitu, jemnou motoriku, představivost, strategické a logické myšlení. Na festivalu mohou zůstat celé hodiny. Navíc takový formát akce nemá obdobu v celé republice. Návštěvníci se tak mohou za krátkou chvíli naučit spoustu nových her od výrobců z ČR i ze zahraničí. Na festivalu jsou vždy lektoři, kteří rádi pravidla her vysvětlí,“ uvádí Věra Stojarová, organizátorka festivalu.
Formát Festivalu IQ Play se v Uherském Hradišti bude konat podruhé. Těšil se vloni velkému zájmu, tak se po roce zase vrací. Se vzdělávacími hračkami se tak rodiče s dětmi mohou setkat na různých místech zlínského kraje.

Vstupné bude jednotné: 50,- Kč, rodinné pak 150,- Kč

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Festival vín VOC Blatnice 2019
Masarykovo náměstí, Uherské Hradiště
Piknik Festival Uherské Hradiště 2019
Smetanovy sady, Uherské Hradiště
Rock in Kroměříž 2019
Floria Výstaviště, Kroměříž
ZAZPÍVEJ MI FILM S PAVLEM ŠPORCLEM
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Karpaty Fest 2019
Zámecký park, Slavičín