FESTIVAL LOUTKOVÉHO DIVADLA AMPLION

Akce Kladno

FESTIVAL LOUTKOVÉHO DIVADLA AMPLION
Festivaly
Další akce ve městě Kladno

FESTIVAL LOUTKOVÉHO DIVADLA AMPLION

MEZINÁRODNÍ FESTIVAL LOUTKOVÉHO DIVADLA AMPLION

Divadlo Lampion připravuje 2. ročník Mezinárodního festivalu loutkového divadla
Amplion, tentokrát v termínu 11. -13.9. 2020. Diváci se mohou těšit na představení divadel z Česka a Slovenska. Ani letos nebude chybět bohatý doprovodný program.

Nabídku stát se patronkou 2. ročníku přijala herečka Veronika Khek Kubařová, která
společně s Divadlem Lampion festival zahájí a při slavnostním zakončení předá hlavní cenu. Festival bude letos hostit Divadlo rozmanitostí Most s inscenací King Kong, brněnské Divadlo Polárka s inscenací Tančírna, Divadlo loutek Ostrava s inscenací Hodina Komenského, Malé divadlo z Českých Budějovic s inscenací Bruncvík, plzeňské Divadlo ALFA s inscenací Don Šajn a Johanes Doktor Faust, Bábkové divadlo Žilina s inscenací Škaredé káčátko a hradecké Divadlo DRAK s inscenací O zlaté rybce. Domovské Divadlo Lampion se soutěže zúčastní s inscenací 20 000 mil pod mořem. V rámci doprovodného programu se můžete těšit například na kapely Bombarďák, Žampion nebo na inscenaci z dílny MIR.theatre & MicroMikro . Zahájení festivalu v centru Kladna pod taktovkou Matěje Formana bude zároveň oslavou význameného jubilea - 70. výročí vzniku Divadla Lampion.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce