FESTIVAL UMĚNÍ 2020

Akce Lysá nad Labem

Festivaly
Další akce ve městě Lysá nad Labem

FESTIVAL UMĚNÍ

Festival umění promění i letos na čtyři dny lyské výstaviště v kreativní centrum.
Od 16. - 19. července se tu potkají profesionální i amatérští umělci z mnoha oborů. Malba, grafika, sklo, keramika, porcelán, fotografie, šperky a další užité umění… workshopy, inspirace… Vystavovatelé předvedou svoje díla, mnozí z nich je budou na místě tvořit i prodávat. Výbornou kávu s pěnou ve tvaru známé osobnosti Vám vyklouzlí úsměv na tváři. Přijeďte se podívat, bude to stát za to!

Tvoříte si sami doma “do šuplíku” nějaká svoje umělecká “dílka”? Není na čase sebrat odvahu a ukázat je světu? Zkuste to i vy!

Festival umění bude probíhat společně s výstavou Květy, která je každoročním svátkem pro všechny milovníky křehké krásy květin. Tradičně největší pozornost návštěvníků přitahuje atraktivní květinová aranžmá, které vytvoří zkušený tým Českého zahrádkářského svazu, a to na obrovské ploše 2 160m2. Tým aranžérů Českého zahrádkářského svazu vytvoří nezapomenutelná zákoutí a vazby krásných květin.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Rómský festifal 2020
Letní Kino, Lysá nad Labem
Letňák Fest 2020
Letní Kino, Lysá nad Labem
SEPTEMBERFEST 2020
Krásná Louka, Mladá Boleslav
TYJÁTRFEST 2020
Wendyho domácí amfiteátr, Kutná Hora