Festival Zdraví a Duše 2021

Akce Ostrava

Festival Zdraví a Duše 2021
Festivaly
Další akce ve městě Ostrava

Festival Zdraví a Duše

Festival Zdraví a Duše se Vám představí s novou tváří a již po deváté se můžete těšit na celou řadu osobností z alternativní sféry a více než 100 firem, které nabídnou své produkty a služby, kde hlavním zaměřením je zdraví, alternativa a esoterika.

Na co se můžete těšit?
Připravili jsme pro Vás zcela nový koncept festivalu s umístěním pyramid přímo na výstavní ploše, které zajišťují proudění energie a mají očistný vliv na každého návštěvníka. Dále umístění relaxačních zón, fontán a květin, které krásně provoní náš festival. Součástí festivalu budou 3 přednáškové sály, které ponesou názvy léčivých kamenů. Přijali od nás pozvání známé tváře z řad osobností a máme radost, že Vám budeme moci představit mnohé z nich na přednáškách, workshopech, meditacích aj. Klademe velký důraz na ozvučení jednotlivých sálů, aby se program nepřekrýval s hlukem v hale a dalších sálech. Doufáme, že i toto přispěje k celkově zdárnému průběhu celé akce. Těšíme se na Vás.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Kinder Fest 2021
Dolní oblast Vítkovice, Ostrava
Festival dřeva 2021
Slezskoostravský hrad, Ostrava
Slezskoostravský Rock-Fest 2021
Slezskoostravský hrad, Ostrava
Inverze 2021
Moravská Ostrava, Ostrava
Ostrava žije vínem 2021
Dolní oblast Vítkovice, Ostrava
Folklor bez hranic 2021
Slezskoostravský hrad, Ostrava