Festival Zdraví a Duše 9.11.2020

Akce Ostrava

Festival Zdraví a Duše 9.11.2020
Festivaly
Další akce ve městě Ostrava

Festival Zdraví a Duše

Festival Zdraví a Duše se Vám představí s novou tváří a již po třinácté se můžete těšit na celou řadu osobností z alternativní sféry a více než 100 firem, které nabídnou své produkty a služby, kde hlavním zaměřením je zdraví, alternativa a esoterika.

Na co se můžete těšit?
Připravili jsme pro Vás zcela nový koncept festivalu s umístěním pyramid přímo na výstavní ploše, které zajišťují proudění energie a mají očistný vliv na každého návštěvníka. Dále umístění relaxačních zón, fontán a květin, které krásně provoní náš festival.

Součástí festivalu budou 3 přednáškové sály, které ponesou názvy léčivých a očistných kamenů. Přijali od nás pozvání známé tváře z řad osobností a máme radost, že Vám budeme moci představit mnohé z nich na přednáškách, workshopech, meditacích aj. Klademe velký důraz na ozvučení jednotlivých sálů, aby se program nepřekrýval s hlukem v hale a dalších sálech. Doufáme, že i toto přispěje k celkově zdárnému průběhu celé akce.

NOVINKOU je konání včelařského veletrh Včela!!! v termínu Zdraví a Duše! Vzhledem k situaci (šíření viru a rozhodnutí vlády ČR) jsme nemohli akci uskutečnit na jaře. Věříme, že mnohým z Vás uděláme tímto přesunutím radost! Med a produkty z něj jistě patří ke zdraví každého z nás a Včela!!! krásně doplní festival o další nabídku.
Obě akce můžete navštívit na jednu vstupenku, včetně přednášek a programu na podiu. Nové firmy, VIP osobnosti, partnery akce a také novinky v programu obou veletrhů budeme zveřejňovat na webech, dále na FB událostech k jednotlivým akcím.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Ostrava ČokoFest 2020
Výstaviště Černá louka, Ostrava
Slezskoostravský Rock-Fest 2020
Slezskoostravský hrad, Ostrava
Garage Punk Fest
Klub Rock and Roll Garage, Ostrava