Flermarket v Mohylce

Akce Praha

Akce pro děti, Jarmarky a trhy, Tradice a řemesla
Další akce ve městě Praha

Čekat na vás bude téměř 30 prodejců a bude to opravdu pestré! Tak pokud nevíte, kam vyrazit v sobotu, dorazte za námi. Již tradičně pořádáme Flermarket v Mohylce, kde se potkávají lidé, kteří svýma rukama vytvářejí něco krásného a originálního. V případě že máte děti, tak se nezdráhejte a přiveďte je s sebou. Užijete si krásnou atmosféru bez předvánočního stresu a jistě bude prostor i k popovídání si s tvůrci.

Nejen pro tvořivé děti, ale i dospělé budou k dispozici kreativní dílničky a workshopy, které budou mít někteří prodejci po celou dobu akce při svém prodejním stánku a kde bude možné si vyrobit či dotvořit originální výrobky. Z nabídky kreativních dílen prozradíme třeba dílnu na výrobu dřevěných zvířátek, malování na textil, výroba věnečků, plstění…. a na zbytek se musíte přijít sami podívat.

Rozmanitostí zboží jistě nadchneme i ty nejnáročnější zákazníky. Snažíme se pro Vás najít opravdové originály a zároveň se snažíme podporovat práci zlatých českých ručiček. Chtěli bychom obnovit tradici nákupu ručně vyráběných dárků a zároveň podpořit prodejce, kteří se zabývají upcyklací. Přijďte se inspirovat tvorbou šikovných lidí z Prahy a Středočeského kraje a načerpat příjemnou náladu.

A na co dalšího se u nás můžete těšit? Pro pohodlí či zahřátí pořídíte čepice, šály, nákrčníky, ale i oblečení pro děti i dospělé. Také si můžete vybrat z pestré škály doplňků, kabelek, šátků, taštiček či kapsiček. Určitě Vás potěší ručně vyráběné hračky či dekorace do domácnosti, ať už praktické či jen tak pro potěchu nebo dřevěné či keramické zboží. Jistě Vás zaujmou i recyklované šperky či oděvy. Na své si přijdou i pánové, tak je nezapomeňte vzít s sebou.

Zajímavou a příjemnou tradicí je odměňování návštěvníků za nákup či splněnou dílničku formou tomboly. Ta bude tvořena z výrobků samotných prodejců. Věříme, že tyto odměny budou pro děti i dospělé motivací k další tvorbě.

Letošní novinkou bude tematické focení. Přijďte si nechat udělat krásné fotografie, které budou vhodné třeba jako dárek nebo jen tak. V odpoledních hodinách bude k dispozici fotografka, která zvěční vás nebo vaše děti v připraveném fotokoutku. Za několik dní vám pak pošle náhledy fotografií a vy si vyberete ty pro vás nejhezčí.

Návštěvníci se mohou těšit i na útulnou kavárnu s domácím občerstvením.

Jen menší upozornění. Přízemí budovy ZŠ má bezbariérový přístup, v chodbě je možnost uložení kočárků. Avšak Flermarket se koná v 1. patře budovy.

Užijte si s námi skvělý kreativní den a přijďte se podívat. Opravdu je se na co těšit. A my se těšíme na Vás!

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: Veronika Martínková, Jitka Hrubá
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Farmářský trh 11.9.2020
Sad Dr. E. Beneše, Kopřivnice
Slezský rynek 11.11.2020
Nám. T. G. Masaryka, Bohumín
AUTO-MOTO BURZA SVITAVY
Plochodrážní stadion Hálkova7,na konci Svitav,směr Polička, Svitavy
Slezský rynek 14.12.2020
OD OMMA, Frýdlant nad Ostravicí
Farmářské trhy 10.9.2020
Náměstí T.G.Masaryka, Přerov