FLORIA PODZIM - BONSAJ 2020

Akce Kroměříž

Výstavy
Další akce ve městě Kroměříž

FLORIA PODZIM - BONSAJ 2020

Celostátní prodejní výstava pro všechny zahradníky a zahrádkáře.
Výstavy Floria v Kroměříži – největší zahradnické výstavy v České republice. Mezinárodní expozice vzácných bonsají a kamenů suiseki. Součástí výstavy bude výjimečný Kongres Evropské bonsajové asociace - EBA 2020 Přednášky a demonstrace největších bonsajových odborníků z Asie. Nakoupíte vše potřebné pro dům a zahradu. Výstava pokojových rostlin,kaktusů, sukulentů, masožravých rostlin a drobného zvířectva Pořídíte okrasné cibuloviny, ovocné stromy, bonsaje nebo chryzantémy.

AKCI PROZATÍM PŘIPRAVUJEME DLE PLÁNU. NICMÉNĚ SITUACE JE VELMI SLOŽITÁ. SLEDUJTE NAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ A WEB PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE. O PŘÍPADNÉM OSUDU KAŽDÉ AKCE ROZHODNEME DVA AŽ TŘI TÝDNY PŘED AKCÍ. NEBOJTE, O SVÉ VSTUPENKY NEPŘIJDETE. K SITUACI SE POSTAVÍME ČELEM A NAJDEME ŘEŠENÍ. SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME:-) PROZATÍM JSME VŠAK POZASTAVILI PŘEDPRODEJ NA VŠECHNY AKCE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KLIDNÉ DNY, VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ.

každý den od 9 do 17 hod.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
FLORIA LÉTO 2020
Výstaviště Kroměříž, Kroměříž
FLORIA LÉTO 2020
Výstaviště Kroměříž, Kroměříž
INTERCANIS 2020
Výstaviště Brno, Brno
Mezinárodní výstava psů 2020
Výstaviště, České Budějovice
VÝSTAVA HUB 2020
Kulturní dům, Klatovy