Gaia Mesiah 2020

Akce Brno

Gaia Mesiah 2020
Koncerty
Další akce ve městě Brno

Gaia Mesiah I Fléda I 26.3.2020

Gaia Mesiah - nejdivočejší z českých rockových kapel - je zpět s novou deskou. Již 5. února vychází album Refresh in Golden Hive (Live) a kapela se opět vydává na turné. Poslední ze zastávek tour bude i brněnská Fléda, tradičně silná bašta fanoušků Gaia Mesiah. Let's rock!

PŘEDPRODEJ: 320 Kč (+ poplatky sítě)
► SMSTICKET.cz: www.smsticket.cz/vstupenky/17815-gaia-mesiah
► GOOUT.cz: https://goout.net/cs/koncerty/gaia-mesiah/bqydf/+xkbbp/
► INDIES, Poštovská 2

V sítích SMSTICKET.CZ a Indies (Poštovská) lze zakoupit VIP lístky!
659 Kč - vstupenka + podepsané CD, podepsaný plakát, setkání s kapelou (před koncertem 19:45 - 20:15)
975 Kč - vstupenka + podepsané CD, podepsaný plakát, setkání s kapelou (před koncertem 19:45 - 20:15) + triko Gaia Mesiah!

„Po minulém turné jsme cítili obrovskou radost ze společného hraní, jsme napumpovaní energií, a proto jsme se rozhodli, že některým starým peckám dáme novější ohoz a trochu je refreshneme,” Santa Morella, kytaristka.

Album Refresh in Golden Hive není obyčejné album. Vzniklo ve studiu Golden Hive v režii dvorního producenta Amaka Goldena tak, že kapela deset svých starších songů z prvních tří alb, leckdy po dílčí úpravě, nahrála na jeden zátah naživo. Uslyšíte tak i songy, které na koncertech zaznívali spíše zřídka, navíc doplněné o nové úpravy a branže!

Základem koncertu budou právě tyto nové písně. Kapela navíc bude po koncertě zůstávat s fanoušky a připraví pro ně "Gaia DJs rockotéku", takže bude následovat velká párty s kapelou! YES!

www.gaiamesiah.com

Začátek akce: 26. 3. 2020 19:00:00
Konec akce: 27. 3. 2020 1:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce