GASTROFESTIVAL 2021

Akce Kutná Hora

GASTROFESTIVAL 2021
Festivaly, Vaření, Gastronomie
Další akce ve městě Kutná Hora

GASTROFESTIVAL

Gastro festival je jednou z nejvýznamnějších gastronomických slavností v regionu. Je to oslava dobrého jídla i nápojů - plodů naší země. Letošní ročník bude gastronomicky zaměřen na Biopotraviny a kulinářské výrobky z nich. Festival proběhne stejně jako v předchozích letech na úžasném místě s jedinečnou atmosférou, v okolí chrámu sv. Barbory a přilehlých prostorách podél Jezuitské koleje.

Navštívíte Gastrofestival?
Těšit se můžete na vybrané speciality mezinárodní kuchyně, zajímavá menu i sladkosti, místní pivo i víno od několika vinařů. Objevíte poctivé lokální potraviny a další výrobky od místních producentů. Během dne budou probíhat tematické ukázky výroby, přípravy pokrmů a přednášky, rozezní se hudba a děti budou moci vyrábět v tvořivé dílně.

Chcete se prezentovat na Gastrofestivalu?
Vítáme všechny, kteří prezentují moderní a kvalitní gastronomii. Vítáme i další prodejce, jejichž sortiment souvisí s akcí, případně je regionálního původu. Dveře jsou otevřené lokálním producentům potravin ve vysoké nebo BIO kvalitě. Vstup na akci je ZDARMA!

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
MŇAM! GASTROFESTIVAL
Výstaviště Kroměříž, Kroměříž
Fresh festival Plzeň 2021
OC Plzeň Plaza - park za OC, Plzeň
Mezinárodní pivní festival 2021
Výstaviště, České Budějovice
Gastronomické slavnosti
Smetanovo náměstí, Litomyšl
FESTIVAL BENNEWITZ-JAROSLAV SVĚCENÝ 60
Velký sál KC, Česká Třebová