GATE Crasher a Forrest Jump v Rousínově

Akce Rousínov

GATE Crasher a Forrest Jump v Rousínově
Koncerty
Další akce ve městě Rousínov

GATE Crasher a Forrest Jump v Rousínově

Kapely GATE Crasher a Forrest Jump vyrážejí na společné DOUBLE GANG Tour!!! Jako host se představí kapela Doktor Doll. Nenechte si tuhle jizdu ujít!!!

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK:
https://www.smsticket.cz/vstupenky/20413-gate-crasher-forrest-jump-double-gang-tour

GATE Crasher
Rocková smršť GATE Crasher je stále známějším jménem na česko-slovenské scéně. Za dobu svého působení vystupovala na největších letních festivalech, hrála s předními českými interprety a zahraničními hvězdami (Aerosmith, Ozzy Osbourne, Korn, Iron Maiden..). Aktuálně kapela vydala již pátou řadovou desku „mrazení“, kterou na DOUBLE GANG Tour představí.

Forrest Jump
Koncertně velice aktivní crossoveroví Forrest Jump patří k nejenergičtějším spolkům a jejich živá produkce je fanoušky přijímána nadšeně napříč žánry. Na sklonku roku 2019 kapela vypustila pátý videoklip k aktuálnímu albu k písni Maso a zároveň zbrusu nový singl Slovo jako zbraň / Pohled jedné míle, který odpálila zároveň se zahájením podzimní šňůry po boku stálice Traktor. V roce 2020 připravují Forrest Jump zbrusu nový koncertní program, jehož pilíři budou ty nejznámější písně z devatenáctiletého působení bandy.

Začátek akce: 3. 4. 2020 19:30:00
Konec akce: 3. 4. 2020 23:30:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
PAUL VAN DYK
Zoner Boby Hall, Brno
Dorian
KULTURNÍ DŮM, Veselí nad Moravou
Matyáš Novák
Štukový sál Znojemské Besedy, Znojmo
Ondřej Brzobohatý
Městské Divadlo, Znojmo