GWAR /US/ + Voivod /CA/

Akce Zlín

GWAR /US/ + Voivod /CA/
Koncerty
Další akce ve městě Zlín

GWAR /US/ + Voivod /CA/

Tahle americká thrash-metalová partička, která vznikla roku 1985 ve Virginii, je naprostým zjevem mezi vším pozemským. O tom se můžete přesvědčit 9. prosince v pražské MeetFactory nebo o den později ve zlínském Masters of Rock Café, kam dorazí v rámci Use Your Collusion Tour.

GWAR kombinuje přehnané hororové kostýmy – latexové masky s textovou a pódiovou kontroverzí. Svou bizarní živou show šokuje odvážlivce (své fanoušky), kteří se odváží zavítat na jejich koncert. Neúprosně k nim patří úchvatná grafika, kterou jsou nadupané videoklipy, neotřelé nápady, nadsázku a vtip.

V roce 2014 GWAR postihla tragédie a přišel o svého zpěváka a zakladatele Davea Brockieho alias „Odera Urunga“. Kapelu to ale nepoložilo, a naopak jí to nastartovalo novou svěží silou! GWAR nemůže nic zničit! V roce 2017 vydávají svou doposud 14. desku „The Blood Of Gods“. Deska má být posvátným textem, který mapuje vzporu lidstva proti jeho stvořiteli a velkou bitvu mezi GWAR a silami úzkoprsosti a všeho, co je špatně na tomhle světě. Kapela ve svých textech upozorňuje na hříchy a chyby lidí, od politiky, znečištění planety a organizovaného náboženství po fast food a velkozemědělství. Lidem se ukáže, kým vlastně jsou, parazitickou nemocí, která musí být zničena, než dokonale vyždímají Zemi.

Pokud máte rádi zdravě šokující zvrácenost, tenhle koncert nesmíte propásnout! Slibujeme, že na něj dlouho nezapomenete.

Jako support si přivezou VOIVOD a CHILDRAIN!

Pozor, první 100 vstupenek za zvýhodněnou cenu 490 Kč na www.goout.cz

Úterý 10. prosince 2019 v 18:30 až 23:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
HELENA VONDRÁČKOVÁ
Kongresové centrum Zlín, Zlín
AXEL RUDI PELL
Masters of Rock Cafe, Zlín
LORDS OF THE SOUND "Music is coming"
Kongresové centrum Zlín, Zlín
YAMATO – „PASSION“
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Lucie Bílá - To o mně
Kongresové centrum Zlín, Zlín