Halina Pawlowská a Manuál zralé ženy-nový termín

Akce Rosice

Halina Pawlowská a Manuál zralé ženy-nový termín
Jiné akce
Další akce ve městě Rosice

Halina Pawlowská a Manuál zralé ženy!

Halina Pawlowská - je spisovatelka a scénáristka, ale i výborná vypravěčka. Její zájezdové pořady jsou nabité humorem a nebrání se ani diskuzím s přítomným publikem. Její pořady mají výborný divácký ohlas .
Chcete být obletovaná, krásná, věčně mladá? Poslechněte si milostné příběhy, které vás inspirují, zasmějte se erotickým zkušenostem ostatních, samy se zeptejte na všechno, co vás zajímá a nechte si poradit! A hlavně se přijďte zasmát! Manuál zralé ženy je určen ženám od dvanácti do sta let, je ale i pro muže, protože právě díky manuálu budou lépe rozumět svým partnerkám a možná i sami sobě. Není nic špatného na tom být zralá žena, i když slovo "zralá" mi připomíná sýr, u kterého je nejvyšší čas ho zkonzumovat… Zralost je báječná! Buď z toho důvodu, že si můžete gratulovat, že jste se dožili už pěkného počtu let, anebo proto, že jste sice ještě velice mladí, ale jste jedinci s moudrým pohledem na svět.

Vážení přátelé, je nám to velice líto, ale opět musíme odložit dle nařízení vlády představení s p. Halinou Pawlowskou.
Po všech těch peripetiích už pro Vás máme finální termín talk show Haliny Pawlowské a to čtvrtek 6 .5. 2021 od 19.00. Veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín. Komu náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě zakoupení do 10. 11. 2020. Vstupenky na nový termín budou v prodeji opět v kanceláři KIC Rosice.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Stavění máje
Muzeum vesnice jihovýchodní Moravy - skanzen, Strážnice