Harfový koncert

Akce Šternberk

Koncerty
Další akce ve městě Šternberk

harfový koncert

Klasická hudba od renesance přes baroko až po hudbu 21. století a nebudou chybět ani staré keltské a orientální melodie pro solo harfu...

Harfa je jeden z nejstarších hudebních nástrojů vůbec a prave o jeji historii a také zpusobu hraní se dovíte v prubehu koncertu hodně zajimavych informaci.

O Kataríně Ševčíkové

Katarína Ševčíková patří mezi vyhledávané harfistky nejen v České republice a na Slovensku, ale svou brilantní hrou, technickými znalostmi a šarmem okouzlila nadšené posluchače královského nástroje i v jiných zemích jako jsou Švýcarsko, Německo, Rakousko, Skandinávie, kde pravidelně vystupuje. Věnuje se především sólové hře a již pravidelně několik let ročně doprovází tóny harfy více jako 400 akcí, koncertů, gala večerů, privátních eventů. Věnuje se také i produkci relaxačního charakteru a muzikoterapii v lázeňských městech pro pohlazení těla i duše hudbou. Interpretuje nejen tvorbu klasické hudby různých období, ale také hudbu jiných žánrů (pop, folk, jazz a také filmovou hudbu v úpravě pro harfu).

Kromě sólových koncertů také vystupuje i v komorních sestavách a spolupracuje s řadou hudebníků. Stala se tak za posledních deset let jednou z nejvyhledávanějších harfistek ve všech hudebních žánrech a také světa showbusinessu. Tónem a koncertem její královské harfy jsou každoročně velice elegantně a důstojně zahajované i různé prestižní akce a slavnostní příležitosti nejenom u nás ale i v zahraničí.

18.00 HODIN

CENA: 150 KČ

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
ENDORFINY
HLAVNÍ NÁMĚSTÍ ŠTERNBERK, Šternberk
Pavel Šporcl
Kulturní dům, Šternberk
Koncert Pavel Calta & Voxel
Hrad Šternberk, Šternberk
Michal Horák
Kulturní dům, Šternberk