HAUSER

Akce Praha

HAUSER
Koncerty
Další akce ve městě Praha

HAUSER

Drsňák mezi instrumentalisty a zakládající člen skupiny 2Cellos známý jednoduše jako HAUSER ohlašuje své vůbec první sólové (a dlouho očekávané) celosvětové turné „Rebel with a cello”.
Vyzbrojen energií a úspěchem z posledního a závěrečného vyprodaného turné 2Cellos, přináší tento špičkový violoncellista a vizuální umělec dokonalou hudební přehlídku – svou osobitou show, v které nebude chybět romantický a duchaplný zvuk, Hauserův nenapodobitelný styl hraní a pyrotechnika. Hudební rošťák a romantik – tak Hausera znají jeho fanoušci, a to především prostřednictvím dechberoucích videí, jako je například nesmírně populární „Beach Party” nebo snový vizuální koncept „Alone Together”. HAUSEROVO první turné „Rebel with a cello” představuje třetí dějství rockového a rytmického retra, které prostupuje do moderních celosvětově známých tanečních skladeb z jeho nového sólového alba „The Player”.

Zatančete si s ním a podlehněte jeho podmanivému kouzlu.
HAUSER, ŽIVĚ. REBEL WITH A CELLO. Celosvětové turné.

20:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
NIGHTWISH
O2 arena, Praha
Calum Scott
Divadlo Archa, Praha
AVRIL LAVIGNE
Sportovní hala FORTUNA, Praha
Lenka Filipová – koncert
Letní scéna Musea Kampa, Praha
LP
Forum Karlín, Praha
Freddie - Concert show 19.9.2022
Divadlo Radka Brzobohatého, Praha