HELENA 2022

Akce Ostrava

HELENA 2022
Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

HELENA 2022

Mezinárodně nejúspěšnější česká zpěvačka Helena Vondráčková vyráží na česko-slovenské jubilejní turné nazvané „HELENA 2022“, na němž s fanoušky oslaví své půlkulatiny.
Sotva Helena Vondráčková dokončila své loňské turné, chystá se se svou doprovodnou kapelou Charlie band na další cestu po Česku i Slovensku. Turné „HELENA 2022“ pořádá Agentura MM Praha s.r.o., která tak činí jako exkluzivní zástupce zpěvačky již od roku 2004. O zvuk a osvětlení se postará společnost Sound & Lights MM Praha, s.r.o. Turné se bude lišit nejen tím, že je „jubilejní“, ale také technickým vybavením, kdy je pro každý jednotlivý koncert připravena LED stěna s projekcí. Jako své hosty si zpěvačka pozvala nejen kolegy zvučných jmen, ale také začínající nadějné zpěváky a zpěvačky, kterým chce dát příležitost a podpořit jejich cestu k úspěchu. Během koncertu zazní nejen starší a osvědčené hity, ale také písně z posledních novinkových alb.

Na hudební scéně působí Helena Vondráčková od roku 1964. Doposud vydala více něž 90 LP a CD a celosvětově prodala 20 milionů hudebních nosičů. Je nositelkou řady domácích i mezinárodních ocenění a státního vyznamenání. Účinkovala v mnoha úspěšných muzikálových projektech, ztvárnila desítky rolí ve filmech a seriálech, namluvila postavy v
oblíbených animovaných pohádkách. Stále pravidelně vystupuje nejen doma, ale také v zahraničí, zejména na Slovensku, v Polsku a v Německu. V průběhu své kariéry nazpívala více než 1600 písní.

19:00

590–1090

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
G5: David Koller s JFO
Multifunkční aula Gong|DOV, Ostrava
Magdalena Kožená & Ondřej Havelka
Společenský sál DKMO, Ostrava
K4: Duo Kněžíková – Vondráček
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
GALA KONCERT
Divadelní sál DKMO, Ostrava
G5: David Koller s JFO 2
Multifunkční aula Gong|DOV, Ostrava
Magdalena Kožená & Ondřej Havelka
Společenský sál DKMO, Ostrava