Helena Vondráčková - Vzhůru k výškám Tour 2020

Akce Chrudim

Koncerty
Další akce ve městě Chrudim

Helena Vondráčková - Vzhůru k výškám Tour 2020

Legenda české populární hudby Helena Vondráčková letos vyráží na další česko-slovenské turné. Během něj dvakrát vystoupí v Praze. Jednou v rámci svých narozenin v Hudebním divadle Karlín a podruhé na zlatou neděli v Lucerně.
"Půjde o jubilejní rok, přelomový rok 2020. A tak jsem se rozhodla celé turné pojmenovat Vzhůru k výškám. Netřeba asi dodávat, že jsem se nechala inspirovat názvem mého velkého hitu z filmu S tebou mě baví svět," dodala zpěvačka. "Už teď mohou prozradit, že celé turné odstartuji 4. dubna ve společenském centru UFFO v Trutnově. A jako hosty jsem si na turné pozvala úžasnou taneční skupinu Tap Academy Prague, kterou vede mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček, a také Olgu Lounovou," doplnila Helena Vondráčková. Helena se také letos chystá vydat novou autorskou desku a v březnu převezme v Národní opeře v ukrajinském Kyjevě cenu pro Osobnost roku.

19:00

590 - 890 Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Jakub Smolík
L'Art multifunkční centrum, Lanškroun
SMOKIE - SYMPHONY TOUR 2020
Enteria Aréna, Pardubice
4 Tenoři
Smetanův dům, Litomyšl