Helena Vondráčková

Akce Tábor

Helena Vondráčková
Koncerty
Další akce ve městě Tábor

Helena Vondráčková

Legenda české pop music a držitelka mnoha světových ocenění Helena Vondráčková, vyjede na podzim na odložené česko-slovenské turné, které mělo původně začít loni na jaře, ale kvůli koronavirové krizi ho zpěvačka přeložila na podzim 2021.
Během své více než padesátileté kariéry nazpívala přes 1500 písní. Na koncertě zazní nejen osvědčené hity, ale také písně z posledního studiového CD Tvrdohlavá, které zpěvačka vydala loni. „Ani v této těžké době to nevzdávám a pevně věřím, že se budeme moci setkat na koncertech. Rozhodla jsem se celé turné pojmenovat Vzhůru k výškám. Netřeba asi dodávat, že jsem se nechala inspirovat názvem mého velkého hitu z filmu S tebou mě baví svět, který zazní i na koncertě v Táboře“, doplnila Helena Vondráčková.

Pořádající agentura koncertu paní Heleny Vondráčkové si vám dovoluje oznámit, že koncert v Táboře, který se měl konat dne 4.9.2021 v hotelu Palcát, se z technických důvodů přesouvá na nový termín 9.12.2021 – Helena Vzhůru k výškám – vánoční koncert. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Za vzniklé komplikace se omlouváme. Agentura MM Praha s.r.o.

Otevření sálu v 18:30 hod, začátek koncertu v 19:00 hod

Vstup: předprodej 590 – 990 Kč (zakoupit lze pouze online)

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce