Helena Zeťová: Consequences TOUR 2020

Akce Karlovy Vary

Koncerty
Další akce ve městě Karlovy Vary

Helena Zeťová: Consequences TOUR 2020 (host: JazzFancies)

Zpěvačka Helena Zeťová po dvanácti letech vydala novou desku Consequences a vyráží s kapelou na stejnojmenné klubové turné po České republice. Během února - dubna zahraje v několika městech, kde připomene své hity a to i z dob formace Black Milk a představí i zbrusu nové písně z nového alba.

JazzFancies (vocal jazz/world music)
Petra Brabencová - zpěv Milan Krajíc - saxofony Horst Pilz - tenor saxofon Miroslav Nováček - trubka Tereza Drvotová - trombon Michal Vejskal - piano Matěj Krečmer - baskytara Milan Krajíc Jr. - bicí nástroje, rap

Osmičlenná kapela JazzFancies složená z muzikantů z různých části ČR účinkuje pod vedením známého saxofonisty Milana Krajíce ve spolupráci s mladou talentovanou jazzovou zpěvačkou Petrou Brabencovou. Původní kvintet byl rozšířen o dechovou sekci. Repertoár tvoří vlastní kompozice, ale i převzaté skladby bez žánrového omezení (jazz, swing, soul nebo hip-hop) v aranžích Milana Krajíce. V roce 2019 vydali debutové album Diverse Inspiration natočené ve studiu Svárov.

ČASOVÝ PLÁN (rámcový)
19:00 ... otevření LDKV 20:00 - 21:00 ... JazzFancies 21:30 - 23:00 ... Helena Zeťová

VSTUPNÉ: 290 Kč (předprodej) / 390 Kč (na místě) / 990 Kč vstupenka pro 4 osoby (pouze v předprodeji!)

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Yzomandias
Brooklyn Music Club, Karlovy Vary
Ewa Farna
Grandhotel Ambassador Národní dům, Karlovy Vary