Startovné: 1000,- za tým včetně 1ks občerstvení
Ceny : 1.místo – 5.000 Kč, pohár a věcné ceny
2. - 8. místo - věcné ceny, 1. - 3. pohár
Ceny pro nejlepšího gólmana, nejlepšího střelce a nejlepšího hráče
Propozice turnaje Hippo Cup 2017
Místo konání : hřiště Běstovice
Prezentace a los: 7:45 hod.
Začátek turnaje : 8:00 hod.
Startovné: 1000,- za tým při platbě do 21.7.2017. Při pozdější registraci bude účtováno startovné ve výši 1.500,-.
Ceny v hodnotě přes 30.000,- a sháníme další :)
.....
Platba startovného převodem na b.ú 670100-2201545524/6210 (mbank), do zprávy napište název týmu. Přijímáme i nezávazné rezervace na fb, email: polibhrocha@seznam.cz nebo 777 000 320. www.hippocup.webnode.cz
.....
Hrací systém : 16 - 24 týmů rozlosovaných do 4 skupin.
Čekací doba k příchodu na hřiště k zápasu je 3 minuty, poté následuje neodvratně kontumace 3:0!!!!
Za výhru získává mužstvo 3 body a za remízu bod. Skupiny a rozpis zápasů se bude losovat v hrací den ráno.
Hrací doba : 2x10 minut, finále se bude hrát 2x 12 minut.
Hráči : nastupují ve složení 4+1, v gumotextilních, nebo lisovaných kopačkách a jednotných dresech.
Soupiska : může obsahovat maximálně 10 hráčů.
Občerstvení : během turnaje obdrží každé mužstvo občerstvení ( v rámci startovného)
Pravidla : červená karta – vyloučení do konce zápasu, tým hraje v oslabení 2 minuty, pokud neinkasuje.
2 červené karty – vyloučení z turnaje
2 žluté karty = 1 červená, hraje se bez ofsajdů, auty se kopou.
skluzy do souboje jsou zakázány !! Na posouzení rozhodčího.
O pořadí ve skupině rozhoduje:
a) body
b) vzájemné utkání
c) rozdíl skóre
d) větší počet vstřelených branek
e) los
V případě rovností bodů 3 a více mužstev se vytvoří tabulka ze vzájemných zápasů těchto týmů, kde platí body a) – e) . Při nerozhodném výsledku v PLAY OFF se kopou 3 pokutové kopy.
Protesty : do 5-ti minut po skončení utkání, vklad je 50 Kč, s konečnou platností řeší Organizační výbor.
Rozhodčí, dobré jídlo, pití, hudba a dobrá nálada - zajištěno :)
Účastníci jsou povinni respektovat veškerá nařízení Organizačního výboru turnaje. Každé mužstvo startuje na vlastní nebezpečí. Pořadatel si vyhrazuje právo na změny.

Místo konání akce: Běstovice, Pardubice Region, Běstovice
Datum začátku akce: 29. Července 2017 08:00
Datum ukončení akce: 29. Července 2017 17:00
Pravděpodobné souřadnice: 50.0167N 16.2167E

Případné změny si prověřte na webu akce Hippo Cup 2017 turnaj malá kopaná fotbal - Běstovice

Jméno organizátora: Hippo Cup - turnaj v malé kopané Běstovice