HOBBY 2022

Akce České Budějovice

Výstavy
Další akce ve městě České Budějovice

HOBBY

Výstava nejen pro zahrádkáře, pěstitele, kutily a chovatele

29. ročník • 2. největší výstava v jižních Čechách • celý areál Výstaviště

sazenice, vybavení a technika pro zahradu, dílnu a volný čas
s vystavovateli komunální a lesní techniky bohatý doprovodný kulturní a odborný program inspirace a nápady soutěže, zábava pro celou rodinu

Na HOBBY se i letos sjedou firmy s nabídkou okrasných květin, trvalek, keřů, semen, skalniček, sazenic okrasných a ovocných stromů, nebo nářadí pro zahradu.
V prodeji budou zavlažovací systémy, motorové pily, křovinořezy, sekačky, zahradní nábytek, skleníky, krby apod. Po úspěchu předchozích 2 ročníků se bude opět vybírat nejhezčí a nejšikovnější Voříšek roku. Soutěž proběhne v neděli 15. května. Pro dospělé bude každý den v Pivovarské zahradě atraktivní hudební program.

NOVINKA letošního roku:
HOBBY AUTA - výstava historických a tuningových automobilů HOBBY SPORT - přehlídka profesionálních sportovních klubů HOBBY STAVBA - pavilon T2 speciální hosté: Martin Zounar & Martina Randová, moderátor TV NOVA Karel Kašák jako ambasador a porotce soutěže VOŘÍŠEK ROKU Výstava HOBBY se koná pod záštitou primátora statutárního města České Budějovice Ing. Jiřího Svobody.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Mezinárodní výstava psů
Výstaviště, České Budějovice
Mezinárodní výstava psů
Výstaviště, České Budějovice
VÝSTAVA VLÁČKŮ A MODELŮ
klubovna zahrádkářů , Česká Skalice
INTERCANIS 2022
BVV - Brněnské výstaviště, Brno
Svět kostek
Výstaviště Flora, Olomouc