Honza Silný – Nepál Sám až pod střechu světa

Akce Liberec

Honza Silný – Nepál  Sám až pod střechu světa
Přednášky a kurzy
Další akce ve městě Liberec

Honza Silný – Nepál: Sám až pod střechu světa (Liberec)

Představte si, že o něčem sníte celý svůj život. Že v sobě roky hledáte odhodlání a sílu vydat se za svým velkým snem. Čekáte na akci na letenky, na člověka, který by jel s vámi, čtete články, chodíte na přednášky a doufáte, že to jednoho dne vyjde. Čas letí a pořád nic. A tak sníte, čekáte, hledáte a doufáte dál. Až jednou přijde ta chvíle. Bez toho, aby se změnilo cokoli z věcí, na které čekáte, si koupíte letenku. Uběhnou dva měsíce a jste přesně tam, kde jste vždycky chtěli být. Stojíte sami pod tou majestátní horou, na místě, kde začínají i končí sny. V očích máte úžas, na rtech ten přiblblý úsměv a po tváři vám stéká slza štěstí. Život se prý počítá na chvíle, kdy jsou slova zbytečná. Tohle byla jedna z nich. Před lety jsem si na papír napsal: “Než umřu, chci vidět Nepál a Mount Everest“. Teď vám povím příběh o tom, jak jsem si splnil svůj sen.

Místo: Experimentální studio, Lidové sady 425/1 Liberec
Vstupné 130 Kč

Seznam dalších přednášek najdete na: https://www.necekejnazitrek.cz/prednasky/

Částka 20 Kč z každé vstupenky bude věnována na pomoc dvouletému Šimonkovi z Frýdku-Místku, který trpí vzácnou kongenitální myopatií.

Začátek akce: 15. 4. 2020 19:00:00
Konec akce: 15. 4. 2020 21:00:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Vandráci Vagamundos
Kulturní centrum Golf Semily, Semily
Kurz Filozofie pro život
Nová Akropolis, Varšavská 19, Praha 2, Praha
Černobyl – spící peklo
Městská knihovna Krnov, Krnov