Horkýže Slíže

Akce Karlovy Vary

Horkýže Slíže
Koncerty
Další akce ve městě Karlovy Vary

Horkýže Slíže: Keď budeš na compe TOUR 2020

Horkýže Slíže: Keď budeš na compe TOUR 2020
VSTUPNÉ: 450 Kč (předprodej) / 500 Kč (na místě) / 1.680 Kč - speciální vstupenka pro 4 osoby (pouze v předprodeji)

Horkýže Slíže oslovují počítačovou generaci "Keď budeš na compe"

Píše se rok 1992, v počítačové architektuře nastupuje Intel Pentium, černobílé monitory střídají barevné, pokračuje disketová éra a kapela Horkýže Slíže ve zkušebně na nitranském koupališti zakládá svou historii.
Píše se rok 2020 a Slíže mají 27 aktivních let na hudební scéně. "Vyzýváme všechny počítačové experty, přijďte si užít 27. level live game s kapelou Horkýže Slíže," říká zpěvák kapely Horkýže Slíže Peter "Kuko" Hrivňák.

V roce 2020 Slíže vydávají další singl s videoklipem "Keď budeš na compe" a vyráží na jarní turné, tentokrát po kulturních domech napříč celou Českou republikou s vlastní technikou a světly, speciálně připravenými pro toto turné. Namísto tří životů ve virtuální realitě, máme sice jen jeden, ale opravdový, spontánní a plný emocí, tak si ho pojďme užít. "Co do playlistu se bude jednat o průřez kompletní historií kapely. Těšit se můžete na svižný, barevný a zábavný set s mnohými překvapeními. Tak jak to u Slížů chodí," dodává kytarista Dr. Štefánik.
Jako hosté vystoupí regionální kapely. Celé turné vyvrcholí na jaře 2021 obřími halovými koncerty ve velkých českých a slovenských městech.

https://www.horkyzeslize.sk/
https://www.facebook.com/horkyzeslize/

Začátek akce: 4. 4. 2020 20:00:00
Konec akce: 4. 4. 2020 23:58:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Ewa Farna
Grandhotel Ambassador Národní dům, Karlovy Vary
Yzomandias
Brooklyn Music Club, Karlovy Vary
SIMA
Brooklyn Music Club, Karlovy Vary