Hradozámecká noc na hradě Šternberk 2021

Akce Šternberk

Hradozámecká noc na hradě Šternberk 2021
Jiné akce
Další akce ve městě Šternberk

Hradozámecká noc na hradě Šternberk 2021

Srdečně zveme všechny návštěvníky v sobotu 31. července 2021 na hrad Šternberk, který se stejně jako mnoho dalších památek zapojí do celonárodní akce HRADOZÁMECKÁ NOC. U této příležitosti připravujeme speciální podvečerní a večerní program.

Program Hradozámecké noci zahájíme v 18 hodin, kdy začíná první romantická večerní prohlídka. Průvodci oblečení v historických kostýmech vás provedou celým hradem. Výklad bude rozšířen o zajímavosti z oblasti módy, stolování a života šlechty i prostého lidu v minulosti. Začátky jednotlivých prohlídek budou v 18, 19, 20 a 21 hodin. Večerní čas dodá prohlídkám nevšední atmosféru.

Program hradozámecké noci bude pokračovat na nádvoří hradu. Po setmění se zde uskuteční atraktivní FIRE v podání souboru Plameňáci z Olomouce. Připravené budou dvě vystoupení o délce 20 minut v časech 20.30 a 21.30 hodin. Show na nádvoří bude vrcholem programu a určitě doporučujeme nezmeškat toto vystoupení.

Vstupné:
Dospělí: 180 Kč Snížené: 140 Kč Děti (6 – 17 let): 90 Kč


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Noc vědců
Muzeum Expozice Času, Šternberk
ŠUMPERSKÝ HAFAN 2021
Vlastivědné muzeum, Šumperk