Hradozámecká noc na Konopišti

Akce Benešov

Jiné akce
Další akce ve městě Benešov

Hradozámecká noc na Konopišti

Prohlídky běžně nepřístupnách prostor napříč staletími, určené pro milovníky historie, tajemna, romantiky, i pro nejmenší návštěvníky. Nádvoří ve svitu starých lamp plné dobrého jídla a pití, veselé hudby a působivé atmosféry.

Prohlídky:
Vrtbové v dobách osvícenství (320,-/210,-) – krása pozdního baroka Žofie Chotková – milovaná žena následníka trůnu (320,-/210,-) – prohlídka soukromých pokojů vévodkyně Žofie na pozadí příběhu velké lásky Mysterium komtesy Janesy (210,-/110,-) – výprava do nejhlubších prostor Konopiště za bytostmi z říše čar a kouzel, určeno dětem Růžová zahrada se skleníky ve svitu loučí a pochodní (60,-/40,-) – jedinečná procházka slavnostně nasvícenou zahradou a skleníky s kouzelnými tóny klavírního koncertu Výstava luxusních barokních šatů a masek na jižní terase ALAMODE Dárek od nás: Vstup zdarma do Růžové zahrady a skleníků společně s jinou vstupenkou na prohlídku zámku. Na všechny prohlídky doporučujeme předchozí rezervaci.

19:00 - 23:45

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Rozloučení s prázdniny
Městský stadion, Mladá Boleslav
Screamers: NOVÝ TERMÍN
Hálkovo městské divadlo, Nymburk