Hudební Kroměříž - Beseda s Jiřím Pavlicou

Akce Kroměříž

Hudební Kroměříž - Beseda s Jiřím Pavlicou
Kultura, Přednášky a kurzy
Další akce ve městě Kroměříž
Podrobnější informace: tel.:602 576 870 email: martykanova@academykromeriz.com

Život s folklorem – beseda s famózním hudebníkem, představitelem legendární muziky Hradišťan, skladatelem a folkloristou je součástí festivalu Hudební Kroměříž. S Jiřím Pavlicou bude dirigent Tomáš Netopil besedovat 15. srpna v 15.00 hodin v kině Nadsklepí.

Cena vstupného je 100 Kč, pro seniory, studenty a ZTP 80 Kč. Vstupenky jsou v prodeji online www.academykromeriz.com/festival-hudebni-kromeriz/zivot-s-folklorem-beseda-s-jirim-pavlicou/

Jiří Pavlica má za sebou bohatou hudební diskografii: vydává vlastní autorské projekty, je autorem filmové a divadelní hudby, pravidelně koncertuje. Od roku 1978 je uměleckým vedoucím Hradišťanu. Pod vedením tohoto houslisty a hudebního skladatele se dramaturgie seskupení začala postupně transformovat do širších souvislostí historických, geografických, ale i společenských. Postupně se začala významně prosazovat autorská tvorba Jiřího Pavlici, která zcela převládá v posledních projektech Hradišťanu.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: Hudební Kroměříž
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce