Hypnotizér - Jakub Kroulík

Akce Vsetín

Jiné akce
Další akce ve městě Vsetín

Hypnotizér - Jakub Kroulík 

Moc a síla hypnózy
Zveme vás na Odbornou interaktivní přednášku s hypnotizérem Jakubem Kroulíkem. Dozvíte se, co je hypnóza, zda může být nebezpečná, také něco o osobnostech hypnózy v ČR a ve světě, a navíc zažijete hypnózu v praxi. Součástí programu jsou také praktické ukázky sugesce a hypnózy. Jakub Kroulík je nepřehlédnutelný. Nejen, že ho většinou potkáte v elegantním stylovém obleku, ale především má velké osobní charisma a pronikavý pohled. Rodák ze Rtyně v Podkrkonoší začínal jako kouzelník, ale toužil po dráze hypnotizéra. Dětský sen se mu splnil a v současnosti se věnuje mentalismu a snaží se v projektu Paranormální výzva objevit osobu se skutečnými paranormálními schopnostmi. Ovládne Vaši mysl lusknutím prstů a bez jakéhokoliv doteku hýbe vaším tělem. Možná se pokusíte bránit, ale nakonec stejně uděláte to, co chce on. Takovou moc nad Vámi může mít mentalista. Člověk, který se díky svým trikům umí ostatním lidem dostat pod kůži.

V souladu s vládním nařízením je přednáška z původním termínu 30.3.2021 (12.11.2020) přeložena na 9.11.2021. Vstupenky zůstávají nadále v platnosti na náhradní termín.

18:00 – 20:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Jiří Kolbaba NORSKO
Dům kultury, Vsetín
Galavečer Zlínských linií
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Jiří Kolbaba NORSKO
Dům kultury, Vsetín
Labutí jezero
Kongresové centrum Zlín, Zlín
NESLÝCHANĚ ZÁBAVNÝ VEČER
Dům kultury, Kroměříž
SVATOMARTINSKÁ MUZEJNÍ NOC
Skanzen Rochus, Uherské Hradiště