Isara

Akce Český Krumlov

Isara
Koncerty
Další akce ve městě Český Krumlov

Isara

ISARA je hudební skupina, věnující se hudbě britských ostrovů – tedy Anglie, Skotska a Irska. V jejím repertoáru najdete převážně balady a vůbec „písně s příběhem“, ke kterým ISARA přistupuje s úctou a respektem k původním textům a tradičním aranžím. Přesto by ji asi nikdo nezařadil ke kapelám tradičního ražení. Výsledný mix by se dal nejspíš pojmenovat celt-folk-rock. Rock zastupují bicí, baskytara a el. kytara, klávesy, folk potom akustické kytary a vícehlasé vokály a tradici irské flétny a píšťaly, cistra nebo mandolína. Výsledkem je mix, který neurazí příznivce žádného ze zmíněných žánrů. Díky tomu můžete ISARU potkat na celé řadě festivalů tradičních i folkových (např. Skotské hry, Prázdniny v Telči, Beltine, Lughnasad, Folkové prázdniny v Náměšti a další). Často také vystupuje na klubových scénách po celé republice.

Současnou sestavu Isary tvoří:
Kristýna Šelemberková – zpěv Filip Šelemberk – irské píšťaly, irská flétna, klávesy, kytara, zpěv David „Šelíz“ Šelemberk – kytara, cistra, zpěv Filip Machač – el. kytara, mandolína, zpěv Tomáš Nezdara – baskytara Václav Pohl – bicí

Koncert se koná v zahradě Klášterů Český Krumlov, cena 250 Kč v předprodeji, 350 Kč na místě.

20:00 - 22:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Finalisté soutěže Virtuosos V4+
Zámecká Jízdárna, Český Krumlov
Jan Čmejla – Mladý virtuos
Maškarní sál, Český Krumlov
Závěrečný koncert – Leticia Moreno
Zámecká Jízdárna, Český Krumlov
Nejslavnější české muzikály tour 2021
Pivovarská zahrada, Český Krumlov
Peter Nagy
Pivovarská zahrada, Český Krumlov
Vojta " Kiďák" Tomáško a Nezmaři
Městské divadlo, Český Krumlov