IVA BITTOVÁ & DUNAJ

Akce Praha

IVA BITTOVÁ & DUNAJ
Koncerty
Další akce ve městě Praha

IVA BITTOVÁ & DUNAJ

Iva Bittová & Dunaj Fascinující plavba na vlnách alternativního rocku. Zásadní kapela historie české hudební scény Dunaj je zpět s novými písněmi i svými hity. Ve velkém stylu a navíc i s Ivou Bittovou, světovou zpěvačkou a houslistkou. Nenechte si ujít jediný koncert v Praze.

Iva Bittová a Dunaj znovu po více než 20 letech Jedna z nejinvenčnějších a nejoriginálnějších kapel 80. a 90. let. DUNAJ a nejvýraznější osobnost české alternativní scény posluchačům známa jako zpěvačka, houslistka a instrumentalistka na rozhraní stylů IVA BITTOVÁ se po více jak 20. letech znovu setkají při čtyřech mimořádných koncertech – v Brně, Praze, Lounech, Jablonci nad Nisou a Bratislavě. „Mě samotného překvapilo, že do toho Iva šla, že si chce zase zahrát s námi bigbít. Předpokládám, že to byl nápad Romka Hanzlíka a jsme za něj moc rádi,“ říká kytarista a zpěvák Vladimír Václavek. Kapelou Dunaj prošla řada osobností. Iva Bittová s nimi hrála v letech 1986 – 1988, kdy společně vydali i CD Iva Bittová + Dunaj. Koncertovali společně nepravidelně ještě v 90. letech s albem Pustit musíš, kde byly staré i nové songy. Složení Josef Ostřanský – kytara, zpěv Vladimír Václavek – zpěv, kytara, baskytara Pavel Koudelka – bicí, zpěv + Iva Bittová – zpěv, housle Diskografie Dunaje a Iva Bittová • Dunaj a Bittová – 1988 Panton, reedice Indies 2012 • Pustit musíš – 1995 Rachot Behémot

19:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce