Ivo Jahelka & Miroslav Paleček

Akce Plzeň

Ivo Jahelka & Miroslav Paleček
Koncerty
Další akce ve městě Plzeň

Ivo Jahelka & Miroslav Paleček

Spojení dvou písničkářů, které stojí za to vidět a hlavně slyšet. Těšit se můžete na společné písně i na sólo vystoupení jak Iva Jahelky, tak Miroslava Palečka.
Po společném úvodním bloku se v první části koncertu představí Miroslav Paleček, který v letošním roce slaví 75. narozeniny. V originální interpretaci zazpívá nejen oblíbené Ježkárny, písně V+W+J, ale i řadu svých osobitých autorských skladeb. Písničkám již tradičně nechybí melodičnost, humor a svérázný písničkářský pohled na svět. V druhé části pořadu vás pobaví „zpívající právník“ Ivo Jahelka svými zhudebněnými soudničkami, baladami ze života a perličkami přímo ze soudních síní a předsíní.

Z důvodu pokračujících epidemiologických opatření se akce přesouvá na nový termín 7. 10. 2021 místo původně plánovaného 22. 10. 2020.
Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud se vám náhradní termín nehodí, můžete své vstupenky vrátit nejpozději do 31. 3. 2021.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Doga + DeBill
Šeříkovka, Plzeň
ABBA STARS
Šeříkovka, Plzeň
Pekař
Šeříkovka, Plzeň
Ondřej Havelka & Melody Makers
Měšťanská beseda, Plzeň
Hradišťan & Jiří Pavlica
Měšťanská beseda, Plzeň
David Koller
DEPO2015, Plzeň