Ivo Viktorin Trio & Hambo

Akce Ostrava

Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

Ivo Viktorin Trio & Hambo

Zakladatel folkové skupiny AG Flek a zvukový mistr Ivo Viktorin představuje jedinečný hudební projekt, který je vystavěn na autorských skladbách, originálních melodiích, bohaté harmonii, zajímavých aranžích a citlivém doprovodu v minimálním obsazení. Hudební trio dále doplňuje světový hráč na dobro a lapsteel Luboš Novotný a univerzální a všestranný kytarista a baskytarista Radek Hlávka, který s Lubošem Novotným působí v aktuální sestavě Druhé Trávy Roberta Křesťana. Hlavním cílem je čirá radost z hudby, propojení dlouholetých hudebních zkušeností, sdílení společných muzikantských hodnot a propojení této hudební lahůdky s vnímavým publikem.

Ivo Viktorin Trio hraje ve složení:
Ivo Viktorin – klávesy, akustická kytara zpěv Luboš Novotný – dobro, lapsteel Radek Hlávka – akustická kytara, baskytara, vokály Smíšené vokální ostravsko-opavsko-pražské kvarteto Hambo vzniklo z bývalých členů vysokoškolského pěveckého sboru Ostravské univerzity. Hambo předvede svůj a capella repertoár, který zahrnuje gospely, čtyřhlasé úpravy písní Voskovce a Wericha či divadla Semafor až po novodobé vokální skladby 20. století. Obsazení kvarteta Hambo: Karin Gelnarová Lenka Weiglhoferová Dušan Ignačík Milan Sýkorský

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
AC/CZ - 10 let TOUR
Klub Rock and Roll Garage, Ostrava
MIG 21
Společenský sál DKMO, Ostrava
Harlej - 25 let tour
Bonver Aréna, Ostrava
Separ OG tour
BrickHouse - Staré koupelny, Ostrava
KECIČKY A PÍSNIČKY
Dům kultury Akord, Ostrava
Lords of the sound - Music is coming
Dům kultury města Ostravy, Ostrava