JAKUB SMOLÍK S KAPELOU

Akce Lomnice nad Popelkou

JAKUB SMOLÍK S KAPELOU
Koncerty
Další akce ve městě Lomnice nad Popelkou

JAKUB SMOLÍK S KAPELOU

Koncert známého a oblíbeného zpěváka s doprovodnou kapelou.

Současná umělecko-interpretační osobnost, jež svými sladce laděnými písněmi oslňuje zejména něžnou část publika, vystoupí ve středu 11. března 2020 od 19 hodin v Tylově divadle v Lomnici nad Popelkou.

Jakub Smolík, zpěvák a nenapravitelný romantik pocházející z Domažlic, který v roce 2019 oslavil stěží uvěřitelné životní jubileum – 60 let, pravidelně vyprodává divadla a městské domy napříč naší republikou. Jakub Smolík těží ze své image, pěkných skladatelských kousků Z. Bartáka, F. Kasla nebo J. Zmožka, ale i nesmírně vytříbeného vkusu pro výběr starších českých šlágrů, které mladší část publika dnes zná především díky němu. V programu tak můžeme slyšet známé hity, jako jsou „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“, „Nejsi má“ aj. Na kontě má více než 24 alb. Koncerty jsou navíc obohaceny nejedním zážitkem, humorem i jevištní zábavou, čímž umocňuje divácký zážitek a potvrzuje skutečnost, že jeho představení není jen běžný koncert, avšak i zábavná show.

KONCERT SE ODKLÁDÁ NA NÁHRADNÍ TERMÍN NA 5. 10. 2020. JIŽ ZAKOUPENÉ VSTUPENKY PROTO ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI! Děkujeme za pochopení.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
KAMELOT & ROMAN HORKÝ
Tylovo divadlo, Lomnice nad Popelkou
Nezmaři
Městské Divadlo, Turnov