JAKUB SMOLÍK Turné 60´

Akce České Budějovice

JAKUB SMOLÍK Turné 60´
Koncerty
Další akce ve městě České Budějovice

JAKUB SMOLÍK Turné 60´

Letos slaví Jakub Smolík své životní jubileum. Ač na to nevypadá, čekají ho šedesátiny. Narozeninové koncerty s názvem Turné 60´s hosty jsou naplánované na říjen – listopad tohoto roku.
Českobudějovické koncertní vzpomínání věčného romantika přinese poohlédnutí za uplynulými léty a připomene nejednu historku. Hosty pro tento speciální koncert jsou Petr Kolář, Štěpán Kojan a Franta Kasl. V programu zazní největší hity Jakubovy kariéry i duety s Petrem Kolářem, jehož písně obohatí program koncertu. Právě Petr Kolář složil pro Jakuba Smolíka i současný hit Medový čaj. Štěpán Kojan, frontman skupiny Keks, je propojen zase hitem „Víš“, který sám napsal a skoro zlidověl právě v podání Jakuba Smolíka a Franta Kasl, „český Bob Dylan“, byl nejen dlouholetým kapelníkem jeho doprovodné skupiny, avšak i úspěšným autorem mnoha písní jako jsou například „Zachraňte milenky“ aj. Fanoušek tohoto interpreta tak jistě zažije nevšední, ojedinělý zážitek.

19:00

560,0 Kč 490,0 Kč


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Vítání léta minifestival 2020
I. českobudějovický minipivovar Kněžínek, České Budějovice
Slapshot (USA)
MC Fabrika, České Budějovice
Blind Ivy | Up!Great
Klub K2, České Budějovice
Dymytry a Traktor
Výstaviště, České Budějovice
Punková Fabrika
MC Fabrika, České Budějovice
Slapshot (USA)
MC Fabrika, České Budějovice