Jakub Smolík

Akce Třebíč

Jakub Smolík
Koncerty
Další akce ve městě Třebíč

Jakub Smolík

SPECIÁLNÍ NAROZENINOVÝ KONCERT S HOSTEM PETREM KOLÁŘEM

Jakub Smolík v roce 2019 oslaví životní jubileum. Ač na to nevypadá oslaví již své šedesáté narozeniny. K tomuto významnému jubileu chystá narozeninové koncerty.
Zpěvák a nenapravitelný romantik pocházející z Domažlic, pravidelně vyprodává divadla a městské domy napříč naší republikou. Jakub Smolík těží ze své image, pěkných skladatelských kousků Z. Bartáka, F. Kasla nebo J. Zmožka, ale i nesmírně vytříbeného vkusu pro výběr starších českých šlágrů, které mladší část publika dnes zná především díky němu. V programu tak můžeme slyšet známé hity jako jsou „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“, „Nejsi má“ aj. Na kontě má více než 24 alb. Koncerty jsou navíc obohaceny nejedním zážitkem, humorem i jevištní zábavou, čímž umocňuje divácký zážitek a potvrzuje skutečnost, že jeho představení není jen běžný koncert, avšak i zábavná show.

V rámci narozeninového koncertu „60“ zazní ty největší hity. Host Petr Kolář spolu s Jakubem zazpívají duety a dále vlastní písně. Petr Kolář např. složil pro Jakuba velký hit Medový čaj.

Předprodej od 10. 6. 2019 !!

!! VYPRODÁNO !! VYPRODÁNO !! VYPRODÁNO !!

Pondělí 14. října 2019 v 19:00 až 22:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
EWA FARNA: Málo se známe TOUR 2020
Dům Kultury, Žďár nad Sázavou
ŠKWOR - Uzavřenej kruh Tour II
Dům Kultury, Žďár nad Sázavou
Kabát revival + host Airback
Dům Kultury, Žďár nad Sázavou