Jan Čmejla – Mladý virtuos

Akce Český Krumlov

Jan Čmejla – Mladý virtuos
Koncerty
Další akce ve městě Český Krumlov

Jan Čmejla – Mladý virtuos

Jedním z poslání letošního ročníku je i rozšíření koncertů, které dají příležitost výjimečným mladým talentům. Tím je klavírista Jan Čmejla – účastník prestižního programu Allianz Junior Music Camp 2015, který je každý rok určený pouze desítce vybraných talentů z celého světa. Klavírista je držitelem prestižního ocenění Zlatý oříšek (2013) a ocenění Kern Foundation Prize vynikající ruské pianistky Olgy Kern. Tento mladý klavírista v roce 2019 vystoupil se sólovým recitálem v National Bohemian Hall v New Yorku a Kennedyho Centru ve Washingtonu v rámci prestižního koncertního cyklu Millennium Stage. Jan Čmejla zahraje díla hudebních velikánů, jakými jsou polský virtuos Fryderyk Chopin nebo německý skladatel Ludwig van Beethoven.

Účinkující
Jan Čmejla – klavír

Program
J. P. Rameau: Suita v G dur/g moll, RCT 6, F. Chopin: Barcarola Fis-dur op. 60, L. van Beethoven: L. van Beethoven: Sonáta – A dur op. 2 č. 2, F. Chopin: Andante Spianato a Velká brilantní polonéza op. 22

19:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Vesna
Klášterní zahrada, Český Krumlov
Nejslavnější české muzikály tour 2021
Pivovarská zahrada, Český Krumlov
Bran
Klášterní zahrada, Český Krumlov
Dan Bárta & Illustratosphere
Městské divadlo, Český Krumlov
Národní večer – USA
Pivovarská zahrada, Český Krumlov
Heroldovo kvarteto
Prokyšův sál, Český Krumlov