JANEK LEDECKÝ A BAND

Akce České Budějovice

JANEK LEDECKÝ A BAND
Koncerty
Další akce ve městě České Budějovice

JANEK LEDECKÝ A BAND

V rámci svého Akustického turné 2020 populární a oblíbený český zpěvák, kytarista a skladatel Janek Ledecký provede koncert v DK Metropol. Přiveze program, který je výběrem jeho nejznámějších hitů, doplněný o novinky z posledního alba Na konci duhy. Janka Ledeckého na koncertě doprovodí pětičlenná skupina, kterou tvoří vynikající muzikanti Dave Mendez (basa), Pavel Mucha (klávesy, garmoška), Hanz Sedlář (bicí, perkuse), Edita Čechová a Tereza Navrátilová (vokály).

Společně provedou písně v akustických aranžích. Stane se tak teprve podruhé od roku 1994, kdy vyšel záznam z Unplugged koncertu Janka Ledeckého v podobě úspěšného živého alba s názvem Jenom tak. Nahrávka získala Zlatou desku a Zlatou videokazetu od Warner Home Video za nejprodávanější hudební video roku.

Přijďte se poslechnout, které z jeho největších hitů. Dojde samozřejmě i na písně skupiny Žentour a pár coververzí hudebníkových největších vzorů: jako jsou Rolling Stones, Beatles a Bob Dylan.

Vstupné:
1. - 6. řada 699 Kč 7. - 15. řada 599 Kč 16. - 20. řada 499 Kč

19:00 - 21:00


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Kamil Střihavka&The Leaders!
DK metropol, České Budějovice
Olympic 2020
DK metropol, České Budějovice
Dagmar Pecková EXALTATIO
DK metropol, České Budějovice
Dymytry a Traktor
Výstaviště, České Budějovice
BRATŘI EBENOVÉ
DK metropol, České Budějovice