J.A.R. na Flédě

Akce Brno

Koncerty
Další akce ve městě Brno

J.A.R. na Flédě

J.A.R. aka Jednotka Akademického Rapu se s ironií temného budovatele vydává znovu do akce! Tajemná operace Fléda proběhne v roce 2021 (termín bude upřesněn) za přítomnosti všech členů jednotky, buďte u toho! Pokud ne, budete si sypat popel na hlavu…

Slovo J.A.R. je mnoha lidmi vnímáno jako něco velmi záhadného, protože ani po desetiletích existence ještě nikdo nepřišel na kloub tomu, o co této vlastně kapele jde – chce publikum pobavit, poučit, zesměšnit nebo mu jenom zahrát?!
J.A.R. nebo též Jednotka Akademického Rapu či Jaromír a Radomír je jedna z předních českých hudebních skupin. Byla založena symbolicky 17. listopadu 1989 a její základní sestavu tvořili v té době autor hudby Roman Holý a duo „akademických“ rapperů Oto Klempíř a Michael Viktořík. Dnešní J.A.R. nefunguje jako klasická kapela, ale jako příležitostné setkání raperů, jazzových hudebníků a producentů.

550 Kč

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce