Jarní tatrhy a Den Země 2019

Akce Liberec

Jarní tatrhy a Den Země 2019
Akce pro děti, Jarmarky a trhy
Další akce ve městě Liberec

Jarní tatrhy a Den Země

Jarní Tatrhy propuknou v Liberci na novém, větším a krásném místě hned vedle opuštěného  libereckého zámku. Tontokrát do toho nejdeme sami. Jarní tatrhy budou společná akce Liberecký kraj, města Liberec a samozřejmě našich maličkostí. Proti běžným tatrhům se můžete těšit na spoustu výjimečných překvapení, protože kromě všeho, co znáte a máte rádi (bistra, kavárny, cukrárny, designéři a tvůrci) se dočkáte také řemeslných dílen, nové sekce služeb, kde si můžete nechat opravit svoje rozbité věci a oblečení nebo se nechat potetovat.

A ještě jedna novinka: jarní tatrhy se konají u příležitosti oslav mezinárodního Dne Země #earthday. Rozhodli jsme se, že chceme být akce, po které nezůstává na světě tuna odpadků a že z ochrany planety uděláme pěkné téma. Ale jako vždycky: uděláme to trochu jinak a tuhle naší ekopropagandu si užijete i když jste do teď lili naftu do potoka. 

KDY:
Neděle 14. dubna 2019 od 10:00 do 17:00

KDE:
Zabrali jsme pro vás krásný park Clam-Gallasů a přilehlou zámeckou zahradu, kousek od Šaldova náměstí v Liberci. https://mapy.cz/s/3prPK

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Dětský festival Juchů 2020
Technická univerzita, Liberec
Liberecký jarmark 2020
náměstí Dr.E.Beneše, Liberec
Michal na hraní
Lidové sady, Liberec
Liberecké Všeho Trhy 9.5.2020
Home Credit Arena, Liberec