JAZZ: TOMÁŠ HOBZEK QUARTET

Akce Uherské Hradiště

JAZZ: TOMÁŠ HOBZEK QUARTET
Koncerty
Další akce ve městě Uherské Hradiště

JAZZ: TOMÁŠ HOBZEK QUARTET

Originální a kreativní skupina bubeníka Tomáše Hobzka hraje svěží moderní jazz s prvky avantgardy a experimentální hudby. Při zkoumání dalekého dosahu své hudby je skupina hluboce zakořeněna ve svých ideálech: Miles Davis a Wayne Shorter. Všichni členové kapely – Vít Kříšťan (jeden z největších talentů jazzové klavírní scény u nás, držitel Anděla za nejlepší jazzovou desku roku 2016), Marcel Bárta (saxofonista, klarinetista, skladatel a výtvarník, který vystudoval klarinet, avšak brzy propadl hře na alt saxofon a samostudiu jazzu a improvizované hudby) a Tomáš Liška (absolvent prestižní berlínské univerzity Jazz Institut Berlin, držitel ceny Tais Awards 2009 a nominace na cenu Anděl) – přispívají k repertoáru kapely, jejich hudba vyniká melodičností a poskytuje dostatek prostoru pro další transformaci a kompozici na jevišti.

"Snažíme se zaujmout posluchače energií, dynamikou a volným přístupem k improvizaci s ohledem na místo, publikum, ale zároveň tak trochu avantgardně. Díky tomu vznikají na pódiu neopakovatelné hudební okamžiky."

Marcel Bárta - saxofon, Vít Křišťan - klavír, Tomáš Liška - kontrabas, Tomáš Hobzek - bicí

19:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
IVO HRACHOVEC, LYRICKÝ BAS
Reduta, Uherské Hradiště
PUNK ROCK RÁDIO TOUR 2021
Klub Mír, Uherské Hradiště
MUSICA: Agile Quintet
Reduta, Uherské Hradiště
JAZZ: Vilém Spilka Quartet
Reduta, Uherské Hradiště
MIRO JAROŠ - RODINNÝ KONCERT
Klub kultury, Uherské Hradiště
MUSICA: Musica Florea
Reduta, Uherské Hradiště