Ježíškovo městečko Boží Dar a Annaberg

Akce Nové Strašecí

Ježíškovo městečko Boží Dar a Annaberg
Akce pro děti
Další akce ve městě Nové Strašecí

Ježíškovo městečko Boží Dar a Annaberg

Vydejte se společně s námi na tento krásný výlet do kouzelné krajiny Krušných hor.
První naší zastávkou bude městečko Boží Dar, kde se prolíná historie s krásnou přírodou, a proto není divu, že se zde zalíbilo Ježíškovi. Právě před Vánocemi je ideální období toto městečko navštívit, neboť na náměstí se tradičně nachází Ježíškův adventní trh. Přímo zde na Božím Daru mohou děti vhodit tajný dopis pro Ježíška přímo do jeho poštovní schránky a projít část Ježíškovi cesty. Dále budeme pokračovat do malebného hornického městečka Annaberg, které je vzdáleno pouhých 30 km od Božího Daru a navštívíme krásný vánoční trh s tradičními stánky, svítícími stromečky a pro děti je zde připraven svět skřítků Wichtelů s dílničkami, vánoční pekárnou aj.
Pro děti jsme připravili celodenní zábavnou hru, kdy obdrží Ježíškovu hrací kartu a budou plnit jednotlivé úkoly. Na závěr našeho společného výletu obdrží každé dítko malý dárek.
Odjezd: Nové Strašecí 8:00|Ruda 8:05|Rakovník 8:20 I Krupá 8:30
Návrat mezi 19-20 hodinou
Cena: 450 Kč, dítě do 12 let 400 Kč
V ceně zahrnuto: autobusová doprava, průvodce, hrací karta, dáreček pro děti
Průvodce: Michaela Doskočilová, Peterková Marie ____________________________________________________________________________

Začátek akce: 7. 12. 2019 8:00:00
Konec akce: 7. 12. 2019 20:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce