JH Big Band

Akce Hradec Králové

JH Big Band
Koncerty
Další akce ve městě Hradec Králové

JH Big Band

Jiří Hasal, Radek Círman, Libor Konečný, Ivo Mazánik, Petr Hájek, Jakub Žďánský, Jan Fráňa, Jiří Kulička, Petr Svoboda, Petr Zeman, Žofie Součková / Alena Jílková / Vanda Dršatová, Hynek Strnad, Vojtěch Kabele, Martin Holubec, Jiří Chmelík, Jiří Pavlík / Tomáš Pavlík, Kamil Kotek / Petr Pařízek, Martin Hájek, Jan Kazda, Jana Svobodová, Alena Drtinová, Karla Kotalová j.h., Zdeňka Kolaříková j.h., Míroslav Peš, Martin Růža j.h., Jakub Ryba j.h.

JH Big Band Hradec Králové působí již od roku 1978, původně jako orchestr při hudební škole. Hraje v klasickém big bandovém obsazení: 4 až 5 trumpet, 4 trombony, 5 saxofonů, piano, kytara, basová kytara a bicí nástroje. Věnuje se interpretaci klasického i moderního jazzu, ale i známým melodiím z muzikálů a filmů. S orchestrem vystupují kmenoví zpěváci Jana Svobodová, Alena Drtinová, dle dohody s pořadatelem i hosté jako Eva Pilarová, Jitka Zelenková, Laďa Kerndl, Karel Hála, Eva Emingerová a Jakub Ryba. JH Big Band dosáhl výrazných úspěchů na festivalech ve Vyškově, Praze, Lanškrouně, Slaném či Semilech nebo Liberci. Podnikl také několik zahraničních zájezdů na velké festivaly do Německa, Polska, Norska, Švédska, Maďarska a Španělska.

21:20

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Veselá Trojka
Restaurace U Letců, Hradec Králové
Jarek Nohavica v Hradci Králové
Letní kino Širák, Hradec Králové
BRATŘI EBENOVÉ
Adalbertinum, Hradec Králové