Jinčí čin 2021

Akce Jičín

Jinčí čin 2021
Festivaly
Další akce ve městě Jičín

Jinčí čin

Šestý ročník festivalu Jinčí čin se bude věnovat tématu ŠTĚSTÍ - to prozkoumáme a prožijeme v rámci cyklu přednášek, panelových diskuzí, divadel, projekcí, koncertů a autorských čtení.

Festival proběhne v budově bývalého nákladového nádraží v Jičíně, kde budete moct také navštívit výstavy v Pokojích štěstí.

KONCERTY:
Kristy Hernandez, Orient, P/\ST, Miss Petty, Bert & Friends, HRTL, Lowmoe, Něco něco, Ladislav Edodante

PŘEDNÁŠKY:
Nikol Kvardová (Hledání a ztráta štěstí na sociálních sítích), Zuzana Kostićová (Hledání a ztráta štěstí ve spiritualitě)

PANELOVÉ DISKUZE:
Jak vychovávat ke štěstí? Psychické zdraví nebo nemoc? Jak vypadá šťastné město? Štěstí vs. problémy světa AUTORSKÁ ČTENÍ: Petr Borkovec, Klára Vlasáková FILMOVÉ PROJEKCE: Bohdan Karásek: Karel, já a ty Ondřej Vavrečka: Osobní život díry POSLECHOVKA: Miloš Hroch a Karel Veselý: Všechny kočky jsou šedé DIVADLO: Dagmar Urbánková: Mechanický cirkus ...a po celou dobu festivalu dobré občerstvení, dětské herny a dílny, bleší trh a přátelská atmosféra... !! VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ !!

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
FAIRFEST 2021
farní zahrada v Rychnově nad Kněžnou, Rychnov nad Kněžnou